Historia FerroLuce

Sztuka Włoskiego rzemiosła

Marka FERROLUCE wywodzi się z Włoch, gdzie w roku 1982 rozpoczęła produkcję lamp. Firma ta została założona przez MIRIAM i VALTER VALENTINUZ’S w celu upamiętnienia przepięknej sztuki włoskiego rzemiosła. Przygotowane ręcznie produkty łączą w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami, które z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie. Pasja z jaką tworzone są lampy sprawia, że każda z nich posiada swój indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Niebanalne oświetlenie FERROLUCE

Lampy FERROLUCE cechują się przede wszystkim niezwykłą oryginalnością. To propozycja dla osób poszukujących nieszablonowych rozwiązań. W ofercie znaleźć można między innymi kinkiety, lampy sufitowe czy wiszące. Ciekawy design sprawia, że można je zastosować nie tylko w domu, ale również w różnego rodzaju pubach, restauracjach lub pomieszczeniach technicznych. W takich wnętrzach będą komponować się doskonale. Lampy stworzone zostały przy zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki i dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu swobodnie można dopasować je do każdego wnętrza oraz zróżnicowanych dodatków. Pomieszczenie, w którym znajdzie się lampa FERROLUCE, staje się stylowe i eleganckie.

LAMPY FERROLUCE ZNAJDZIESZ W SKLEPIE LIGHTFACTORY.COM.PL

W naszej ofercie znaleźć można wszystkie lampy oferowane przez tego włoskiego producenta. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które nudzą nowoczesne i perfekcyjne aranżacje. Nasze propozycje wprowadzają do wnętrza oryginalność i swobodę. Oświetlenie stanowi ważny detal, który jest w stanie zmienić całą aranżację. Lampy FERROLUCE, z powodzeniem zastosować można w każdym pomieszczeniu, takim jak chociażby salon, korytarz, sypialnia lub kuchnia. Ogromnym atutem wykorzystania dostępnych w naszym sklepie lamp https://lightfactory.com.pl , jest pełna swoboda łączenia różnego rodzaju stylów oraz dodatków. Dzięki odrobinie kreatywności można stworzyć piękne, nieszablonowe wnętrze.