Warning: Undefined variable $seo_title in /home/platne/serwer174875/public_html/ferroluce.pl/wp-content/themes/Divi/header.php on line 30
O firmie | Ferroluce

O Firmie

O firmie

Light Factory – Oficjalny dystrybutor marki Ferroluce w Polsce.

Firma powstała w 2017r. z osobistej pasji do tworzenia idealnego oświetlenia w domu.
Początkowo współpracowaliśmy z lokalnymi markami, które można spotkać w większości sklepów w Polsce, ale po odwiedzeniu kilku międzynarodowych targów okazało się, że pasja przerodziła się w chęć dostarczania najbardziej nietuzinkowego oświetlenia do Twojego domu. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma producentami głównie z Włoch.
Ferroluce okazało się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę” – piękne, ręcznie robione lampy w stylach w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki marce znaleźliśmy obszar, w którym chcemy się poruszać i dalej rozwijać. Nietuzinkowe lampy, w niespotykanej dotąd jakości, przyciągnęły już rzeszę zadowolonych klientów. Mówiąc szczerze to nie mieliśmy jeszcze klienta, który nie byłby zauroczony tymi lampami tak jak i my.
Posiadamy dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu możemy profesjonalnie doradzić klientom podczas montażu. Wiedzę czerpiemy z ponad 12 letniego doświadczenia w branży elektroinstalacyjnej.
Dzięki naszemu zaangażowaniu zostaliśmy laureatami Orłów oświetlenia już trzy razy z rzędu: w 2020, 2021 oraz 2022 roku.
Zrealizowaliśmy już zamówienia dla nie jednej restauracji czy hotelu, ale i pomogliśmy dobrać idealne oświetlenie do wielu domów i mieszkań.

Zapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów.

— Pozdrawiam–
Marcin Olechwierowicz – główny pomysłodawca i twórca całego zamieszania 😊